В Конотопі зібрали черговий «врожай» відпрацьованих батарейок

13078376_10209049612897295_216914733_o

Продовжуємо збирати по Конотопу “врожай” відпрацьованих батарейок!

Минулої п’ятниці, 15 квітня, наші друзі з Телекоммуникационная компания “Зурбаган” відвезли на утилізацію чергову партію відпрацьованих батарейок — 165,6 кг.

ГО «АГЕНТ» та особисто її голова Дмитро Гланц, а також засновник ГІ «Розвиток» Олександр Ребров висловлюють величезну подяку ТК «Зурбаган», спонсорам, а також всім учасникам акції «Батарейкам — утилізація» за любов до рідного міста і за прагнення зробити його чистішим!

Нагадаємо, що в Конотопі з листопада 2014 року облаштовано 36 спеціальних пунктів збору використаних елементів живлення, інформацію про розташування яких можна знайти на порталі «ТопКонотоп» (http://topkonotop.com/battery.html) та сайті ГІ «Розвиток» (http://battery.konotop.info/points-collection-batteries/).

Якщо 1 батарейка здатна отруїти 20 квадратних метрів ґрунтів або 400 літрів води, то тільки уявіть собі, скільки б шкоди завдали майже 400 кг елементів живлення, які ми зібрали та вивезли впродовж цього невеличкого відрізку часу.

Збір батарейок не завершується. Всі точки прийому працюють і будуть працювати надалі. Якщо у Вас є відпрацьовані батарейки — не викидайте їх у смітник, а приносьте у найближчий пункт прийому!

2 thoughts on “В Конотопі зібрали черговий «врожай» відпрацьованих батарейок

 1. Григорій

  Вже більше року не забираються відпрацьовані батарейки з Індустріально-педтехгікуму

  Reply
  1. dinox Post author

   Скоріш за все виникла проблема в комунікації між волонтерами, що забирають батарейки і відповідальними в пункті збору.

   Наскільки нам відомо, представники ГІ Розвиток не встановлювали в КІПТі бокс для збору, перевірте інформацію в себе

   Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *