Про нас

Громадська організація “Агент” , Студпарламент м. Конотоп, Громадська ініціатива “Розвиток” спільно з  Всеукраїнською екологічною лігою оголошують про початок нової природоохоронної кампанії м. Конотоп, спрямованої на правильну утилізацію відпрацьованих джерел живлення.

В рамках даної кампанії вже було проведено ряд просвітницьких заходів в навчальних закладах цілого ряду населених пунктів України. На сьогодні налагоджується робота з постачальниками даних приладів щодо організації пунктів прийому відпрацьованих батарейок та подальшої їх передачі на переробку до державного підприємства “Аргентум”, м. Львів. На даний момент налагоджена робота по утилізації батарейок на заводі у Франції. В м. Конотоп  вже розміщено більше 20 пунктів збору батарейок та акамуляторів (в магазинах, ВУЗах і інших установах). Актуальний список адрес пунктів збору в м. Конотоп вказаний за посиланням

Охорона довкілля – завдання кожного з нас! І тут важлива ініціатива кожної людини. І якщо маленьку відпрацьовану батарейку не викидати в сміттєвий бак, то наша земля отримає шанс стати чистішою.

Кожен з нас може зробити значний внесок у створення кращого середовища для себе, якщо будемо ставитися уважніше до того, що ми викидаємо у сміття. Ми чекаємо від Вас взаємної  підтримки у  впровадженні цієї довгострокового проекту «Батарейкам – Утилізація»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *