Екологічний проект «Батарейкам – утилізація»

Громадська ініціатива «Розвиток» звернулася до громадських організацій та підприємців з пропозицією облаштувати спеціальні пункти збору використаних батарейок.

Одна з перших про своє бажання допомогти в організації проекту заявила громадська організація «АГЕНТ».

«До нас звернулися за допомогою в організації, – повідомили в ГО «АГЕНТ». – Ми були шоковані, коли дізналися, якої шкоди завдає природі всього лише одна викинута батарейка. Ми плануємо, що в майбутньому до акції підключиться не тільки Конотоп, а й вся область. Хто, якщо не ми самі, подбає про природу?»

В місцевому студпарламенті акцію і підтримали, і відразу ж запропонували свою допомогу.

«Подібні проекти потрібні місту, – поділилася думками Ольга Качура. – Вони допомагають нам не просто виховати в молоді почуття патріотизму, а й показати, що нашу природу потрібно берегти. Батарейки – це тільки маленька частина з усього шкідливого, що кожного дня ми викидаємо, не замислюючись про наслідки».

ГО «АГЕНТ», і студпарламент сприяли в установці пунктів прийому батарейок в магазинах, навчальних закладах та підприємствах міста. Допомогли й взаємодією з органами місцевої влади.

Всі зібрані батарейки організатори планують відправити на утилізацію на спеціальний завод у Франції.

Станом на 3 грудня в місті вже працюють 15 пунктів прийому. Найближчим часом відкриються ще 8. Всю актуальну інформацію дивіться на порталі «Топ Конотоп» та сайті громадської ініціативи «Розвиток».

За організаційну та фінансову підтримку організатори дякують фірмам «Макс», «Офіс-Центр», «Подорож та відпочинок», «Вушко», «ВіВат, канцелярія!», «Пром Полимер».

Інформаційні партнери: «Зурбаган», «Топ Конотоп», «КоТ», «Факти», «Корунд-С», «Конотопський край», «КСТ», «Пульсар».

Андрій К.

Джерело: ТопКонотоп

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *